Špecifikácia: 500 mg
Terapeutické indikácie:
Amoxicilín je penicilínové antibiotikum, ktoré má dobrú antibakteriálnu aktivitu proti Streptococcus pneumoniae, hemolytickému Streptococcus a...
Čína tesnenie prípravy Výrobcovia Výrobní dodávatelia
Dodržiavanie princípu „Kvalita počiatočného, nakupujúceho najvyššieho“ zdravotnícky priemysel injekcia prášku cefalosporínu, aerosólový ventil, Prášok na účely vstrekovania . Vždy venujeme pozornosť inováciám produktov, kvalitou produktov a technickým službám. Naša spoločnosť má veľa talentov a neustále vyvíja novétesnenie prípravy . Medzi naše výhody patrí dobrá kvalita produktu, konkurenčné ceny, flexibilná a efektívna reakcia na dodávku a kvalitné a včasné služby. V súčasnosti presadzujeme dlhodobý rozvoj podnikovej vízie a snahy o dokonalosť, odhodlanie komunite podnikových účelov. Náš úspech závisí od toho, že nás naši zákazníci a dodávatelia vyberajú, a naša sila vychádza z vytvárania hodnoty a dôvery prostredníctvom úzkej spolupráce s nimi, od vynikajúcich produktov, služieb a nápadov. Sme ochotní poskytovať vynikajúcu kvalitu produktu, včasnú a premyslenú službu po predaji a z celého srdca slúžiť novým a starým zákazníkom doma iv zahraničí. Úprimne dúfame, že obe strany budú mať v budúcnosti hladkú a príjemnú spoluprácu. Náš záväzok k dokonalosti získal uznanie od odborníkov v oblasti odvetvia a spokojných zákazníkov. Zameriavame sa na zníženie našej uhlíkovej stopy a vytvorenie udržateľnej budúcnosti.
-
Ampicilínové kapsulyŠpecifikácia: 500 mgViac
Terapeutické indikácie:
Ampicillin Capsules je možné použiť pri infekcii dýchacích ciest, infekcii močového systému, infekcii tráviaceho traktu, otorinolaryngologickej... -
Kapsuly ampicilín a kloxacilín sodnýŠpecifikácia: 500 mgViac
Terapeutické indikácie:
Kapsuly ampicilín a kloxacilín sodný sa používajú hlavne na liečbu rôznych infekčných ochorení spôsobených baktériami, ako je infekcia dýchacích... -
Kapsuly sodnej soli oxacilínuŠpecifikácia: 500 mgViac
Terapeutické indikácie:
Kapsuly sodnej soli oxacilínu sa môžu použiť na liečbu stafylokokových infekcií produkujúcich penicilín, vrátane septikémie, endokarditídy,... -
Amoxicilínové tabletyŠpecifikácia: 500 mgViac
Terapeutické indikácie:
Ampicillin Tablets je vhodný pri nasledujúcich infekciách spôsobených citlivými baktériami (kmene, ktoré neprodukujú -laktamázu). -
Amoxicilín filmom obalené tabletyŠpecifikácia: 500 mgViac
Terapeutické indikácie:
Ampicilín filmom obalené tablety je indikovaný na liečbu infekcií spôsobených citlivými kmeňmi, ktoré neprodukujú penicilinázu. -
Amoxicilín dispergovateľné tabletyŠpecifikácia: 500 mgViac
Terapeutické indikácie:
Ampicilín Dispergovateľné tablety sa môžu použiť na infekciu dýchacích ciest, infekciu močových ciest, infekciu gastrointestinálneho traktu,... -
Tablety amoxicilínu a klavulanátu draselnéhoŠpecifikácia: 625 mgViac
Terapeutické indikácie:
Tablety ampicilín a klavulanát draselný sa používajú na krátkodobú liečbu infekcie, pri ktorej je podozrenie, že je spôsobená baktériami... -
Tablety draslíka penicilín VŠpecifikácia: 250 mgViac
Terapeutické indikácie:
Tablety Penicillin V Potassium sú vhodné na mierne a stredne ťažké infekcie spôsobené kmeňmi citlivými na penicilín, vrátane tonzilitídy,... -
Oxacilínové tabletyZLOŽENIEViac
- Tableta: sodná soľ oxacilínu (INN), ekvivalentná oxacilínu 500 mg. Pomocné látky: dextrín, sodná soľ karboxymetylškrobu, magnéziumstearát.
- Prášok na perorálnu suspenziu: Sodná... -
Amoxicilín na perorálnu suspenziuAmoxicilínová suspenzia je antibiotikum. Aktívna zložka sa nazýva amoxicilíntrihydrát. Patrí do skupiny liekov nazývaných penicilín.Viac
Amoxicilínová suspenzia sa používa na liečbu infekcií... -
Fenoxymetylpenicilín draselný na perorálnu suspenziuPenicilín V alebo fenoxymetylpenicilín draselný na perorálnu suspenziu je širokospektrálne beta-laktámové antibiotikum s baktericídnym účinkom proti grampozitívnym baktériám a gramnegatívnym...Viac
Zamestnanci služieb zákazníkom spoločnosti sú skutočne veľmi trpezliví a podľa našich potrieb vykonali komplikované úpravy našich výrobkov.
Vaša dodávka bola veľmi rýchla a služba po predaji bola vynikajúca.
Koncepcia dizajnu vášho produktu je v súlade so súčasným trendom, ktorý je skutočne dobrý.
Služba tohto dodávateľa je veľmi dobrá. Čas inštalácie na mieste je včasný. Celá služba od nákupu po inštaláciu je veľmi uspokojivá a stojí za to kúpiť.
Kvalita vyhrá povesť, prínosy reputácie. Toto je naše najlepšie hodnotenie tejto spolupráce.
Tím tohto dodávateľa je veľmi profesionálny, takže naša efektívnosť komunikácie je veľmi vysoká. Podarilo sa im dodať produkt podľa plánu, s ktorým sme veľmi spokojní.
Našou províziou je slúžiť našim kupujúcim a kupujúcim s najúčinnejším kvalitným a agresívnym prenosným digitálnym tovarom pre injekcia prášku penicilínu pre postihnutia vlasov, označovanie pevného prípravy, pevná kontrola kvality prípravy . Sme profesionálitesnenie prípravy Výrobcovia a dodávatelia v Číne, ktoré sa vyskytujú v kvalitných výrobkoch a dobrej cene. Neváhajte a veľkoobchodtesnenie prípravy Vyrobené v Číne tu z našej továrne. Kontaktujte nás pre viac informácií.







